Promocje
WARSZTATY MODELINGOWE     (Ty + Przyjaciółka)
WARSZTATY MODELINGOWE (Ty + Przyjaciółka)

6 120,00 zł

Cena regularna: 6 800,00 zł

Najniższa cena: 6 800,00 zł
szt.
FAQ - Pytania i odpowiedzi
Czy na kurs mogę się wybrać z koleżanką?

Tak, zapisując się razem dostaniecie mega zniżkę! Kurs dla obu z Was musi zostać zakupiony i opłacony jednocześnie – znajdziecie taką opcję w formularzu.

Czy ktoś z kursu Avant School® zrobił karierę?

Tak! Natalia Woś z warsztatów Avant School trafiła do finału programu „Top Model”. Daniela Szpejna została twarzą francuskiego domu mody GIVENCHY, znalazła się na okładkach magazynów Vogue Philippines i KMag, a także pojawiła się w kampaniach Dior, Carolina Herrera i Magda Butrym. Mania Szoja pracuje jako modelka w telewizji.

Czy na kursie będę chodziła po wybiegu?

Tak, podczas kursu będziesz miała nieograniczoną liczbę możliwości przejścia po prawdziwym wybiegu pod okiem profesjonalnego trenera. 

Kiedy odbędzie się kolejny kurs?

Najbliższe warsztaty odbędą się we wrześniu, a już dziś możesz zapewnić sobie na ich miejsce zapisując się w preorderze.

Czy mogę umówić się na konsultację?

Tak! Absolwentki Avant School mają możliwość umówić się na indywidualną konsultację ze słynną agentką modelek i gwiazd Gosią Leitner. Obecnie konsultacje są przeznaczone tylko dla uczestniczek ostatnich edycji warsztatów, ze względu na to, że Gosia Leitner poznała je już osobiście. Konsultacja potrwa 30 minut i odbędzie się online we wspólnie ustalonym terminie.

Jak wygląda ścieżka kariery po Avant School?

Podczas indywidualnych konsultacji online Gosia Leitner przeanalizuje Twoje mocne i słabe strony, a także omówi szanse i ryzyka związane z karierą modelki. Na spotkaniu dowiesz się nad czym jeszcze musisz popracować oraz otrzymasz listę rekomendowanych osób i miejsc, do których możesz się zgłosić. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl